Yhteystiedot

Hallinto

Heli Kuvaja
varatoimitusjohtaja
050 476 1459
heli.kuvaja@pielispakari.fi

Asta Kuittinen
taloushallinto
0207 528 382
asta.kuittinen@pielispakari.fi

Myynti ja markkinointi

Helena Meriläinen
markkinointisihteeri
050 539 9233
helena.merilainen@pielispakari.fi

Anja Pennanen
myyntisihteeri
0207 528 380
leipomo@pielispakari.fi

Tuotanto

Martti Hampinen
kehityspäällikkö
0207 528 383
martti.hampinen@pielispakari.fi

Jyrki Arhokari
vuoroesimies, pakkaamo
050 530 1369
jyrki.arhokari@pielispakari.fi

Ossi Lohtander
tuotannon esimies / tuoreleivonta
050-412 78 22
ossi.lohtander@pielispakari.fi

Petri Korjonen
tuotantopäällikkö / tuoreleivonta
0207 528 385
petri.korjonen@pielispakari.fi

Jukka Pekkarinen
laatupäällikkö
050 311 6867
jukka.pekkarinen@pielispakari.fi

Tomi Kuvaja
vuoroesimies, pakkaamo
040 019 2471
tomi.kuvaja@pielispakari.fi

Jani Rissanen
logistiikkapäällikkö
0400 589 944
jani.rissanen@pielispakari.fi

Jere Oinonen
vuoroesimies, piirakanvalmistus
050 569 9899
jere.oinonen@pielispakari.fi

Ville Kotivuori
tuotantopäällikkö / piirakanvalmistus
050 382 8910
ville.kotivuori@pielispakari.fi

Kahvila-konditoria Supikas

Avoinna arkisin kello 7–15.
Porokylänkatu 25
75530 Nurmes

Kaija Saastamoinen
Kondiittorimestari
0207 528 388

Leipomomyymälä

Avoinna ma–pe klo 8–16

Porokylänkatu 23
75530 NURMES

Tuire, Eila, Tarja ja Tarja
0207 528 386
leipomomyymala@pielispakari.fi

Pakkaamo

0207 528 384


Puheluiden hinnat
Kiinteästä verkosta 8,28 snt/puhelu + 7 snt/min
Matkapuhelimesta 8,28 snt/puhelu + 17 snt/min

Yritysasiakasmyynti

ma–pe klo 8–15

Anja Pennanen, myyntisihteeri
0207 528 380
leipomo@pielispakari.fi

Ota yhteyttä